Nasze usługiKOMPLEMENTARNA TERAPIA TRZEWNA -jest to masaż brzucha uzupełniany o akupunkturę, elektroakupunkturę, bańki ogniowe, który ma na celu odbudować, a także wspomóc naturalne systemy regeneracyjne w ciele człowieka. Koncepcją tego systemu pracy jest odnajdywanie przyczyny i praprzyczyny dysfunkcji oraz wpłynięcie na nie aby doprowadzić do jak najlepszego funkcjonowania i regeneracji organizmu. 

TERAPIA WISCERALNA - terapia wykorzystująca techniki osteopatyczne aby wpłynąć na rozluźnienie tkanki i poprawić motylność i mobilność narządową oraz struktur takich jak przepona oddechowa, moczowo-płciowa i wiele innych. Poprzez terapię wisceralną chcemy wpłynąć na dysfunkcje trzewne, które mogą powodować kompensacje różnego rodzaju w układzie mięśniowo-powięziowo-szkieletowym oraz w układzie naczyniowym.

KOMPLEKSOWA TERAPIA BLIZN -w terapii blizn w gabinecie wykorzystujemy igłoterapię, bańki ogniowe, terapię manualną oraz klawiterpię aby w jak najlepszy sposób pomóc pacjentowi, wpłynąć na prawidłowy proces gojenia się tkanki a także na funkcjonalność struktury. Każdy pacjent po terapii dostaje wskazówki jak pracować z blizną w domu aby wspomóc terapię gabinetową. 

TERAPIA UROGINEKOLOGICZNA I PROKTOLOGICZNA -aby pomóc pacjentom w problemach urologicznych a także ginekologicznych i proktologicznych po dokładnym wywiadzie, który jest uzupełniany o badanie dna miednicy przez pochwę bądź odbyt, dobieramy odpowiednią terapię aby wpłynąć nie tylko na objaw ale także na przyczynę, która dane objawy wywołała.
Copyright (c)2021, All Rights Reserved.